Kargo ve Teslimat Bilgileri

 

* 200 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilmektedir

* "15 Gün Sonra Ödeme Sistemi"  maximum 300 TL'ye kadar siparişlerinizde geçerlidir. Ücretsiz kargo ile gönderilmektedir

* Havale/Eft Yöntemi ile verilen siparişinizlerinizde; eczanenizin sabit telefon hattından sipariş teyidi alındıktan sonra ödeme beklemeden ürünleriniz kargoya teslim edilecektir

 

Havale/EFT ile Verilen Siparişlerde Teslimat

Havale veya EFT ile vereceğiniz siparişlerde, 300 TL üzeri alışverişlerinizde siparişinizin hazırlanabilmesi için sipariş TOPLAM Bedelinin, eczanemarketi.net'in banka hesabına gönderilmesi gerekmektedir. EFT ve/veya Havale ile yapılan alışverişlerde ödeme bedelinin hesaplarımıza yansımaması durumunda, siparişin iptal edilme süresi 2 gündür. Bu durumda 2 gün süre ile siparişiniz askıda kalır ve ödeme yapılmadığı takdirde sipariş İPTAL edilir.

Ödemeniz banka hesabımıza yansıdığı an siparişiniz hazırlama aşamasına geçilir. Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen havaleli siparişiniz (Ödeme gelmesi şarttıyla) aynı gün anlaşmalı kargo firmasına teslim edilmektedir. Haftasonu (Cumartesi - Pazar) veya resmi bayram tatillerinde verilen siparişleriniz, tatilden sonraki ilk iş gününde anlaşmalı kargoya teslim edilmektedir.

Teslimat süresi şu şekilde gerçekleşmektedir. Belirtilen teslimat adresinin, www.eczanemarketi.net'in işletme adresi uzaklığına göre (600 km. ve 600 KM.'den fazlası) için kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi adresinize ulaştırmaktadır. Ancak MOBİL BÖLGELER için teslimat sürelerinde farklılıklar yaşanabilmektedir. Mobil Bölge, teslim edilen kargo firmasının şubesinin olmadığı ve haftanın belirli günleri araçla teslimatın olduğu alanlardır.

Siparişim Aynı Gün Kargoya Teslim Ediliyor mu? 

eczanemarketi.net'de hafta içi saat 14:00'a kadar yapacağınız tüm alış verişler, aynı gün anlaşmalı kargoya teslim edilmektedir. Ancak nadiren de olsa özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında müşterilerimizin bilgisine sunulmuşur. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi tarafından garantili şekilde size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.


eczanemarketi.net on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ; Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır